XX Niedziela zwykła 14.08.2022r.

Przeżywamy 20 Niedziele zw. Po mszy sw. zmiana tajemnic rozancowych.

Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 - dla dzieci i 14.00.

W Poniedzialek - Uroczystosc Wniebowziecia N.M.P. - Swieto Wojska Polskiego - msze sw. jak w kazda niedziele.
Poswiecenie ziol, kwiatow i wienca.

Msze św. w tygodniu: od poniedziałku do soboty o 6.30 i 18.00. We wtorek tylko 0 6.30 i w srode tylko o 18.00.

W środę – wspomnienie sw. Jacka - po Mszy św. Nowenna do M.B.N.P. - modlimy sie za nasze rodziny, dzieci i mlodziez - wypoczywajacych a wakacjach i urlopach, chorych, cierpiacych i naszych ofiarodawcow.

W piątek - po mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W sobote - wspomnienie - sw. Bernarda, opata i dra K-la.

Nabywamy prasę katolicką: GN, Apostolstwo chorych, Małego gościa – dla dzieci, L’Osservatore Romano, swiat misji.

Za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę b. dziękuję 6 osobom z ul. Kretej n-ry 13-27. W sobote - zapraszam z ul. Kretej n-ry 29-53 i ul. Nadbrzeznej.

Intencje mszy św. w tym tygodniu /na str. internet. Parafii/.

W ostatnim tygodniu pozegnalismy z naszej wspolnoty sp. +Elzbiete Sumara. Dobry Jezu a nasz Panie...

Wszystkim życze dobrej niedzieli i dobrego tygodnia – dzieciom, młodzieży i udającym się na urlop bezpiecznego wypoczynku. Szczęść Boże!