Ogłoszenia duszpasterskie - V Niedziela Zwykła /05.02.2023r./

 

 1. Przeżywamy 5 Niedzielę zw. – dzisiaj po mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej Niedzieli miesiąca.  
 2. Msze św. 7.00, 9.00, 11.00. - dla dzieci i 14.00. Msze św. w tygodniu: Poniedziałek - Środa - Piątek i Sobota o 18.00. Wtorek - Czwartek o 6.30. 
 3. W Poniedziałek - wspomnienie. św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz. 
 4. W Środę - po mszy św. Nowenna do M.B.N.P. - modlimy się za nasze rodziny, dzieci, młodzież, chorych, cierpiących i ofiarodawców. 
 5. W Piątek - wsp. św. Scholastyki, dz. po mszy św. Koronka do Bożego Miłos. 
 6. W Sobotę - 11 lutego - Światowy Dzień Chorego – Matki Bożej z Lourdes. 
 7. W przyszłą Niedzielę - po mszy św. o 7.00. - zmiana tajemnic różańcowych - zarazem 2 Niedziela m-ca - składamy ofiary w kopertach na potrzeby Parafii. 
 8. Nabywamy prasę katolicką: GN – w nim o różnych formach życia konsekrowanego. Apostolstwo chorych, Mały gość - dla dzieci. Misje dzisiaj, Świat misyjny, L’Osservatore Romano. 
 9.  Serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła 7 osobom z ul. Kasztanowej 24-50 i ul. Granicznej za złożoną ofiarę i kwiaty. W Sobotę zapraszam także z ul. Kasztanowej n-ry 11-23. 
 10. Intencje mszy św. w tym tygodniu /na str. Internetowej parafii/. 
 11. Trwają ferie zimowe dla dzieci i młodzieży - życzymy im dobrego i bezpiecznego wypoczynku. 
 12. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. + Kazimierza Żmudę... Dobry Jezu a nasz Panie... 
 13.  Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia - Szczęść Boże.